מה זה Node.JS?

הינה שפת תכנות בקוד פתוח המאפשרת למפתחים להשתמש ב – JavaScript כדי לכתוב כלי שורות פקודה וסקריפטים בצד השרת במטה להפיק תוכן דינמי של דף אינטרנט עוד לפני שהדף נשלח לדפדפן של המשתמש. כתוצאה מכך, Node.js מייצג גישה של JavaScript בכל מקום – איחוד יישומי אינטרנט סביב שפת תכנות אחת ולא על ידי שימוש בשפות שונות עבור צד השרת. Node.js היא סביבת ריצה של JavaScript אשר כוללת את כל הדרוש על מנת להוציא לפועל תכנות וסקריפטים אשר כתובים ב- JavaScript.

רוצים להכיר את מגוון החבילות אחסון שלנו? 

או אולי לקבל עוד פרטים על מה זה Node.JS?

:צלצלו

077-5452546

מה זה nodejsJavaScript בדפדפן וגם Node.js רצים על מנוע V8 JavaScript של גוגל כרום. מנוע זה לוקח קוד JavaScript וממיר אותו לקוד מכונה מהיר יותר. קוד המכונה הוא קוד ברמה נמוכה אשר יכול להפעיל את המחשב ללא צורך לתרגם אותו לפני כן.

בחרו לעצמכם החבילה המתאימה של אחסון Node.js וקיבלו את התמיכה המקצועית ביותר

כאשר יזמי JavaScript הרחיבו את השפה ממשהו שאפשר להפעיל רק בדפדפן, למשהו שאפשר להפעיל גם במחשב כיישום עצמאי, התגלתה Node.js כאמצעי ליצירת תוכנות וסקריפטים מורכבים אשר לא נועדו רק להפעלה של אתרי אינטרנט אינטראקטיביים. בזכות Node.js, ל- JavaScript קיימת היכולת לבצע פעולות בשפות תכנות אחרות, כמו ש- Python יכול לעשות.

ל- Node.js יש ארכיטקטורה מונחית אירוע I / O: Input / Output. אפשרויות עיצוב אלו מיועדות למטב את התפוקה ואת יכולת ההרחבה ביישומי אינטרנט עם פעולות קלט / פלט רבות, וכן עבור יישומי אינטרנט בזמן אמת (למשל, תוכנות תקשורת בזמן אמת (כמו צ'אט למשל) ומשחקי דפדפן.

מה זה Node.JS? איפה נמצאת בשימוש?

Node.js נמצאת בשימוש ענקיות הטכנולוגיה בעולם כגון: לינקדין, IBM, PayPal, מיקרוסופט, יאהו ועוד.

להתאמה והזמנה של חבילת אחסון המתאימה ביותר צלצלו:

077-5452546