מחירון אחסון אתרים – הסבר כללי

מחירון אחסון אתריםמחירון אחסון אתרים שונה בין חברות אחסון אתרים בארץ ובין חברות אחסון אתרים בחו"ל. על אף שהבדלי המחיר בין חברות אחסון אתרים אינם תמיד משמעותיים, יש לשים לב תמיד למרכיבי המחירון  ולהבין את המשמעות והדקויות של ההבדלים במחירים.

נציין נקודה זו כי חברות אחסון אתרים רבות מוכרות גם שמות דומיינים ברמות מחיר שונות וכן תעודות SSL במגוון סוגים, אולם במאמר זה נדון רק בתחום מחירי אחסון אתרים.

את ההבדל הבסיסי ביותר במחיר אחסון אתרים ניתן לראות בהבדל שבין אחסון בשרתי Linux, לבין אחסון בשרתי Windows. לרוב יהיה מחיר אחסון אתרים בשרתי לינוקס זול יותר מאשר אחסון אתרים בשרתי Windows, אולם יש להתחשב בעובדה כי ראשית יש לבחור באחסון אתרים המתאים לשפת התכנות של האתר או של היישום המקוון, כך שלמשל אתרים הכתובים בשפת PHP יאוחסנו בשרתי לינוקס ואתרים הכתובים בשפת ASP יאוחסנו בשרתי Windows.

     ראו  כאן את המגוון הרחב של תוכניות האחסון והמחירים האטרקטיביים! 

 

מבנה של מחירון כולל בדרך כלל הפרדה בין מחיר אחסון אתרים שיתופי, מחיר אחסון אתרים לריסלר וכן, מחיר אחסון בשרת ייעודי או VPS.

הפרדה זו בתוך מחירון נועדה למקד את לקוחות חברת האחסון לשלב הראשון בבחירת סוג חבילת האחסון הדרושה להם. לאחר קבלת החלטה באשר לסוג האחסון, ניתן לראות אצל חברות רבות לאחסון אתרים גם הפרדה פנימית של חבילות אחסון אתרים המשויכות לכל סוג: אחסון אתרים שיתופי יכלול שלוש חבילות אחסון שונות: אחסון אתרים שיתופי בסיסי, אחסון אתרים שיתופי מקצועי ואחסון אתרים שיתופי מתקדם. מחיר כל חבילת אחסון יהיה שונה בהתאם למרכיבי החבילה. מחירון אחסון אתרים ריסלר לעומת זאת, יאפשר בחירה בין חבילות אחסון על בסיס הבדלי נפח ותעבורה.

לקוחות אחסון אתרים אשר יבחרו באחסון אתרים בשרת ייעודי או אחסון אתרים VPS, יקבלו תמחור המבוסס על מאפייני השרת: נפח דיסק, מספר ליבות מעבד, זיכרון, גיבוי, שירותי אבטחה וניהול.

מחירון אחסון מסוג נוסף ניתן למצוא אצל חברות אחסון אתרים אשר עושות הבחנה בין סוגי אחסון אתרים בהתאם אחסון מערכת ניהול תוכן. מערכות ניהול תוכן כגון: ג'ומלה, וורדפרס, מג'נטו, דרופל – תקבלנה תמחור שונה, מאפיינים שונים וגם מערך תמיכה שונה. בדומה להבחנה במחירי אחסון אתרים למערכות ניהול תוכן, ניתן למצוא גם מחירון אחסון אתרים ייעודי ל- SEO (אופטימיזציה של אתרים למנועי חיפוש). ההבדלים במחיר חבילות אחסון אתרים ייעודי ל- SEO יתבסס על מספר כתובות ה- C-CLASS השונות בכל חבילה, נפח האחסון והתעבורה.

מחירון אחסון אתרים עלול להיות מבלבל עבור לקוחות חדשים לתחום אחסון אתרים – לקוחות אשר זוהי להם הפעם הראשונה בה הם נדרשים לאחסון אתר. נציג להלן הסבר מפורט אשר יסייע ללקוחות אחסון אתרים להתמצא במרכיבי המחיר של אחסון האתר ולהבין מה מייצג כל מרכיב של מחירון אחסון אתרים.

למחירון אחסון אתרים מפורט וידידותי למשתמש בחברת ג'טסרבר אחסון אתרים – לחצו כאן.

 מרכיבי תשלום

מחירון אחסון אתריםמרכיבי מחיר אחסון אתרים שיתופי מתחלקים לחברות אחסון אתרים המספקות אחסון אתרים ללא הגבלת נפח אחסון, ללא הגבלת תעבורה וללא הגבלת כמויות תיבות דוא"ל, בסיסי נתונים וסאב דומיינים – לבין חברות אחסון אשר מגבילות משאבים אלו באחסון אתרים שיתופי ומציגות את המחירון המבוסס על הבדלי נפח אחסון, נפח תעבורה וכמויות תיבות דוא"ל, בסיסי נתונים, סאב דומיינים וכו'.

ג'טסרבר אחסון אתרים מאפשרת ללקוחותיה אחסון אתרים שיתופי ללא הגבלה.

נסביר להלן את מרכיבי מחיר חבילות אחסון אתרים שיתופי:

 • מחיר אחסון אתרים שיתופי – חבילת אחסון אתרים הזולה בקבוצה זו. מחיר תכנית אישית כולל אחסון לדומיין אחד בלבד כאשר נפח אחסון והתעבורה הינם ללא הגבלה. תוכנית זו מספקת ללקוח גם תעודת SSL חינמית של cPanel AutoSSL.
 • מחיר אחסון אתרים שיתופי – מחיר תכנית עסקית כולל מספר בלתי מוגבל של דומיינים, נפח אחסון ותעבורה ללא הגבלה וכן, תעודת SSL חינמית של cPanel AutoSSL.
 • מחיר אחסון אתרים שיתופי – מחיר תכנית מתקדמת הינו היקר מבין שלוש חבילות אחסון אתרים שיתופי וכולל מספר בלתי מוגבל של דומיינים, נפח אחסון ותעבורה ללא הגבלה, תעודת SSL מסחרית חינם וכתובת IP פרטית.

מחירון אחסון אתרי ריסלר של ג'טסרבר מאפשר ללקוחות החברה לבחור חבילות אחסון הכוללות שרתי NS פרטיים וממשק לניהול גיבויים. כמו כן, חשבונות האחסון הינם ללא הגבלה אולם קיים הבדל בנפחי האחסון והתעבורה. להלן הסבר לגבי המחירון עבור חבילות ריסלר:

 • מחיר אחסון אתרים ריסלר – אחסון אתרים ריסלר הזול בקבוצה זו. מחיר חבילה קטנה כולל נפח אחסון של 5GB ותעבורה חודשית של 350GB.
 • מחיר אחסון אתרים ריסלר – מחיר חבילה בינונית כולל נפח אחסון של 10GB ותעבורה חודשית של 500GB.
 • מחיר אחסון אתרים ריסלר – מחיר חבילה גדולה הינו היקר מבין שלוש חבילות אחסון אתרים ריסלר וכולל נפח אחסון של 25GB וללא הגבלת תעבורה חודשית!

מחירון של אחסון אתרים SEO  בחברת ג'טסרבר מותאם לחבילות כתובות C-CLASS. מחיר אחסון אתרים SEO כולל נפח אחסון ותעבורה ללא הגבלה, אין הגבלה למספר חשבונות ולכל חשבון אחסון ניתנים שרתי NS פרטיים. לפניכם הסבר מחירון אחסון אתרים SEO:

 • מחיר אחסון אתרים SEO X 4 הינו הזול בקבוצה זו. חבילת אחסון אתרים SEO זו כוללת נפח אחסון של 10G ותעבורה חודשית של 350GB.
 • מחיר אחסון אתרים SEO X 6 כולל נפח אחסון של 15GB ותעבורה חודשית של 450GB.
 • מחיר אחסון אתרים SEO X 8 הינו הגבוה בקבוצה זו. חבילת אחסון אתרים SEO זו כוללת נפח אחסון של 20GB ותעבורה חודשית של 550GB.

מחירון עבור אחסון אתרים VPS של ג'טסרבר מבוסס על מאפיינים שונים של שרתי VPS מבוססים SSD. נציין כי מחירון אחסון אתרים VPS כולל בכל חבילות האחסון שרותי אבטחה וניהול, גיבוי SNAPSHOT לשחזור מהיר, גיבוי מידע לשרת חיצוני וכמו כן, אחסון VPS אינו מוגבל בתעבורה. לרשותכם, הסבר מפורט לגבי המחירון  VPS.

 • JETCLOUD 1: חבילת אחסון אתרים VPS במחיר הזול בקבוצה זו ומאפשרת ללקוח לקבל שרת VPS בעל 2 ליבות מעבד, זיכרון 4GB, דיסק בנפח 100GB ורוחב פס 50MBPS.
 • JETCLOUD 2: מחיר חבילת אחסון אתרים VPS המורכב משרת בעל 4 ליבות מעבד, זיכרון 6GB, דיסק בנפח 200GB ורוחב פס 50MBPS.
 • JETCLOUD 3: מחיר חבילת אחסון אתרים VPS הכולל שרת בעל 4 ליבות מעבד, זיכרון 8GB, דיסק בנפח 300GB ורוחב פס 100MBPS.
 • JETCLOUD 4: חבילת אחסון אתרים VPS במחיר היקר בקבוצה זו – מחיר חבילת אחסון אתרים VPS המורכב משרת בעל 6 ליבות מעבד, זיכרון 12GB, דיסק בנפח 300 GB ורוחב פס 100MBPS.

מחירון של אחסון אתרים בחברת ג'טסרבר עבור מערכת ניהול התוכן של אתר או אתרי לקוחות החברה הינו על בסיס SSD וכולל בכל חבילות האחסון שרת Web מבוסס LiteSpeed, מערכת Staging למפתחים, גיבויים ושיחזור בלחיצת כפתור ומערכת Caching מיוחדת ברמת ה- Webserver. כמו כן, מחירון אחסון אתרים מבוסס SSD עבור מערכות ניהול תוכן הינו ללא הגבלת תעבורה! נציג להלן הסבר מחירון אחסון אתרים מערכות ניהול תוכן.

 • מחירון של אחסון אתרי וורדפרס מורכב משלושה מחירונים הנבדלים זה מזה במספר אתרי וורדפרס הניתנים לאחסון בכל חבילה: אתר וורדפרס אחד / שלושה אתרי וורדפרס / חמישה אתרי וורדפרס וכן בהתאמה, נפחי אחסון של 2GB / 4GB / 5GB.
 • מחירון עבור אחסון אתרים ג'ומלה: בדומה למחירון אחסון אתרים וורדפרס, גם מחירון אחסון אתרים ג'ומלה מורכב משלושה מחירונים הנבדלים זה מזה במספר אתרי וורדפרס הניתנים לאחסון בכל חבילה: אתר ג'ומלה אחד / שלושה אתרי ג'ומלה / חמישה אתרי ג'ומלה וכן בהתאמה, נפחי אחסון של 2GB / 4GB / 5GB.
 • מחירון עבור אחסון אתרים מג'נטו: גם מחירון עבור אחסון אתרי מג'נטו מורכב משלושה מחירונים הנבדלים זה מזה במספר אתרי וורדפרס הניתנים לאחסון בכל חבילה: אתר מג'נטו אחד / שלושה אתרי מג'נטו / חמישה אתרי מג'נטו. נדגיש כי מחירון אחסון ארים מג'נטו שונה ממחירון אחסון אתרי וורדפרס וג'ומלה בהגדרת נפחי האחסון בהתאמה למספר האתרים בכל חבילה: 4GB / 8GB / 15GB.

צריכים אחסון אתרים הוגן, מקצועי ואמין? לחברת ג'טסרבר מחירון אחסון  ברור וללא אותיות קטנות. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון:

077-5452546

 ראו את המגוון הרחב של תוכניות האחסון במחירים אטרקטיביים כאן!