צוות תמיכה DevOPS

זו לא עוד מילה טרנדית. התרבות העיסוקית שלנו מחייבת אותנו לפעילות משולבת של תשתיות וקוד וגישת אוטומציה מאובטחת ויעילה. כל חברי הצוות מומחים בתחומים שונים ומשלימים וזו היעילות המשולבת שאנחנו מספקים.

צריכים ייעוץ? תכתבו לנו ונתאם שיחה/פגישה

 
 

איך אנחנו יכולים לעזור?

 
רבים עושים שימוש במונח DevOps –לא תמיד בהקשר הנכון. מומחים רבים עדיין לא מצילים ממש להגדיר מה זה "DevOps” ומה עושים עם זה הלכה למעשה. יחד עם זאת ועם נסיון עשיר ורב שנים בתחום, אנחנו יכולים לנסות ולצמצם את ההגדרה למיזוג של שני תחומים: תשתיות ופיתוח.

כל חברי הצוות הם Linux SysAdmin, אנשי רשתות ותשתיות. כולם כותבים קוד bash, python ושפות אחרות ועוסקים בפיתוח תהליכי אוטומציה בתצורות שונות. בנוסף, בג’טסרבר מחלקת פיתוח עצמאית אשר אמונה, בין היתר, על מוצר הגיבויים המוביל למערכות לינוקס: JetBackup.

קהל הלקוחות שלנו נהנה מחיבור היכולות הייחודיות של כל חברי הצוות. במקרים רבים אנחנו חוסכים ללקוחות "כאבי ראש" בתהליכי הקמות אתרים, מיגרציות, אינטגרציות, זיהוי שגיאות קוד, גישור בין צוותים חיצוניים ומיקוד נושאים לטיפול ועוד הרבה דברים ייתרונות נוספים.

אמרתם אחסון אתרים ו-DevOps? אמרתם צוות התמיכה של ג’טסרבר.
 
 

גישת שירות

אנחנו אוהבים לעזור וזה המרכיב הייחודי בג’טסרבר. כל חברי הצוות בעלי גישה שירותית ברמת ה-DNA האישי ורק לאחר מכן באים לידי ביטוי היכולות הטכניות של כל תומך.

כמו כל אדם באשר הוא אדם, גם כל חבר צוות שונה ממשנהו ואנחנו בטוחים שתוכלו למצוא מכנה משותף עם אחד או יותר מאיתנו.


דברו איתנו: 077-5452546

השותפים שלנו

StackPath Cloudflare Google Cloud Platform Amazon Web Services CloudLinux DigitalOcean NGINX cPanel LiteSpeed XEN
  • Jetserver - Excellent Service Award from HostAdvice
  • HostAdvice Great Uptime Award for JetServer
© 2024 כל הזכויות שמורות - החומרים והתכנים המפורסמים באתר זה הינם פרי יצירתו של בעל האתר ומוגנים על פי חוקי זכויות היוצרים. אין רשות להעתיקם, להפיצם, או לעשות בהם כל שימוש מסחרי ו/או אישי אשר יש בו כדי לפגוע בזכויות הקניין הרוחני של בעלי האתר .
דילוג לתוכן