מי אנחנו ולמה?

אנחנו יכולים כמובן לכתוב על עצמינו כמו כולם וזה חשוב, אך יחד עם זאת אנחנו מאוד נשמח להפגש אתכם. נשמח שתכירו את הצוות ותבואו, בדרך לים המלח, לבקר אותנו.

רוצים לתאם שיחה או פגישה? בכיף!

 
 

אודות ג'טסרבר

 
ג'טסרבר הוקמה בשנת 2006 עם מטרה להיות חברת אירוח אתרים העומדת בקדמת הטכנולוגיה ומתן שירות ראשון במעלה! אנחנו מותיקי עולם ההיי-טק בישראל אשר הבינו שאירוח אתרים מהיר, מאובטח ויציב בשילוב של מתן שירות אנושי, אישי וללא פשרות הם לא נחלת הכלל. את זה אלו בדיוק החלטנו לשנות. לג'טסרבר קיימים מספר חוות שרתים בישראל, אירופה וארצות הברית, בהגדרה והתאמה אישית, וגם ברחבי העולם לשירותי הענן שאנחנו מציעים. כל זאת כדי לספק מענה לצרכים של כל לקוח בכל מיקום ולכל קהל יעד.

מערך התמיכה הוקם על התפיסה האנושית של אהבת האדם ועזרה לזולת. צוות התמיכה שלנו מורכב ממגוון של אנשי צוות עם רקע טכנולוגי מגוון, כגון: מחקר ופיתוח, תקשורת נתונים, סיסטם, אבטחת מידע, פרסום ושווק, עיצוב, ניהול פרוייקטים וכו'. אנחנו תורמים רבות לקהילת הקוד הפתוח בקנה מידה בין לאומי ומספקים תמיכה מסביב לשעון – 24/7 של מענה אנושי איכותי ומקצועי.

השירותים שאנחנו מציעים מתאימים לכולם, קטנים כגדולים, חברות בכל הרמות, בעלי עסקים, מפתחים בעצם מי לא?

בנימה אישית, ההצלחה שלכם חשובה לנו מאוד ואנחנו עושים הרבה מעבר ל“מקובל“ כדי שבצד אירוח האתר/ים ו/או האפליקציה/יות
הכל יהיה 110% מהיר, מאובטח, יציב ונגיש ללא פשרות.

jetserver jetserver
 

לא סתם תומכים טכניים

במשך יותר מעשור אנחנו מובילים את קדמת הטכנולוגיה בתחום אחסון האתרים. אנחנו מעודכנים בטכנולוגיות האחרונות ביותר ועושים בהן שימוש תוך שימת דגש על נושא אבטחת המידע יציבות מקסימאלית של התשתיות.

אנחנו צוות שמתפקד כמשפחה כאשר אהבת האדם ועזרה לזולת היא חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו.

לכן השירות שלנו הוא הטוב ביותר, נקודה!

לשירותכם לא רק צוות תמיכה טכנית, אלא גם צוות DevOPS לכל דבר ועניין.


דברו איתנו: 077-5452546

השותפים שלנו

StackPath Cloudflare Google Cloud Platform Amazon Web Services CloudLinux DigitalOcean NGINX cPanel LiteSpeed XEN
  • Jetserver - Excellent Service Award from HostAdvice
  • HostAdvice Great Uptime Award for JetServer
© 2024 כל הזכויות שמורות - החומרים והתכנים המפורסמים באתר זה הינם פרי יצירתו של בעל האתר ומוגנים על פי חוקי זכויות היוצרים. אין רשות להעתיקם, להפיצם, או לעשות בהם כל שימוש מסחרי ו/או אישי אשר יש בו כדי לפגוע בזכויות הקניין הרוחני של בעלי האתר .
דילוג לתוכן