חוות דעת על אחסון אתרים הינה בעלת משקל גבוה בהשפעה על שיקול הדעת לבחירת חברת אחסון אתרים. בדומה לשיקול הדעת בבחירת מלונות, צימרים או חברות תעופה, בעבורן מחפשים חוות דעת אשר תחזקנה או תשלולנה את ההחלטה שלנו לבחור באחד ולא באחר, גם בנושא הזה חשוב מאד לקבל חוות דעת אמינות ומהימנות אשר תסייענה לנו לבחור את חברה הטובה ביותר עבורנו.

אחסון אתרים חוות דעתחוות דעת יכולה להתקבל במספר דרכים: חברים או מכרים המצויים בתחום ויכולים להמליץ על ספק כה או אחר, בין אם על יסוד ניסיון אישי ובין אם על ידי חוות דעת של קולגות. ניתן גם לבקש חוות דעת מלקוחות חברה עצמה  וכך לשמוע ממקור ראשון שביעות רצון או טענות לחברת האחסון. בנקודה זו, היכולת של חברה לסייע לנו כלקוחות פוטנציאליים לפנות ישירות ללקוחות החברה כדי לקבל מהם חוות דעת, עשויה ללמד על היחסים בין חברת האחסון ללקוחותיה עוד הרבה לפני קבלת חוות דעת בנושא.

כמו כן חוות דעת ניתן גם לקבל מאתרים ייעודים אשר ראשית, יש להם מוניטין מקצועי ואובייקטיבי רב על מנת לספק חוות דעת אודות אחסון אתרים. בדומה לאתר טריפ אדוויזר אשר ניחן במוניטין כזה לצורך קבלת חוות דעת אודות מלונות בעולם, קיים גם אתר אשר ממנו אפשר לקבל חוות דעת לגבי חברות שמספקות אחסון. על כך נרחיב להלן.

אחסון אתרים – חוות דעת באתר HostAdvice

באתר HostAdvice נכתבות על ידי מומחי אחסון אתרים או לקוחות מנוסים מאד של אחסון אתרים. אתר HostAdvice מכסה מאות חברות אחסון אתרים בעולם, מתעדכן בתדירות גבוהה ומציג חוות דעת אודות חברות אחסון – חוות דעת עליהן ניתן לסמוך, לקבל בעזרתן שירות אחסון  איכותי, עסקאות טובות ואפילו קופוני הנחה. חוות דעת באתר HostAdvice ניתנות למיון לפי סוג האחסון: שיתופי, VPS, ייעודי, ענן, מערכת הפעלה, שיטות תשלום, המיקום הגיאוגרפי של שרתי האחסון וכן, תאימות לאחסון מערכות ניהול תוכן (כגון ג'ומלה, וורדפרס, מג'נטו). חוות הדעת מוצגות באופן ברור וקל: השוואת מחירים, מדיניות זיכוי, תמיכה טכנית וציון כללי. בין אם אנחנו לקוחות מנוסים בתחום אחסון אתרים או לקוחות מתחילים, חוות הדעת של אתר HostAdvice הן מקור מקצועי ואמין לצורך החלטה באיזו חברת אחסון לבחור.

חוות דעת על חברת ג'טסרבר ניתן למצוא באתר HostAdvice בקישור: https://hostadvice.com/hosting-company/jetserver-reviews/ והיא כוללת את הנתונים הבאים:

  • אמינות: 9.9/10
  • מחיר: 9.1/10
  • ידידותיות למשתמש: 9/10
  • תמיכה טכנית: 9.8/10
  • מאפייני אחסון אתרים: 5/10

הציון המשוכלל של ג'טסרבר הינו 9.6 – Superb! וכן ניתן לקרוא חוות דעת על ג'טסרבר כגון:

  • "שרות מצויין…"
  • "איכות ושירות ברמה גבוהה…"
  • "חברת אחסון אתרים מומלצת מאוד…"
  • "שירות מאוד מהיר ואדיב וכמובן מקצועי…"
  • "מקצועיות גבוהה ושירות מעולה…"

אחסון אתרים חוות דעת על החברהועוד חוות דעת של לקוחות ג'טסרבר. בנוסף לכל חוות הדעת בג'טסרבר, האתר מציג גם מחירי חבילות אחסון : שיתופי, VPS, אחסון בענן ואחסון ריסלר.

מחפשים חוות דעת על אחסון אתרים בג'טסרבר? בקרו באתר HostAdvice בכתובת https://hostadvice.com/hosting-company/jetserver-reviews/ שם תמצאו חוות דעת מקצועיות ואמינות אודות שירותי אחסון אתר בחברת ג'טסרבר.

יש שאלות נוספות? מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון:

077-5452546