אחסון אתרים לינוקס הינו הבית הטבעי למערכות ניהול תוכן בקוד פתוח כגון וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, מג'נטו. המונח "קוד פתוח" מתייחס לקוד המקור של תוכנות ומערכות ניהול תוכן – אותן כל אחד יכול לבדוק, לשנות, לשפר ולשתף, היות והתכנון והקוד עצמו נגישים לכלל הציבור. בניגוד לקוד פתוח, לחלק מהתוכנות ולמערכות ניהול התוכן קיים קוד מקור אשר רק אנשים מסוימים אשר יצרו אותו ושומרים על שליטה בלעדית עליו – יכולים לשנות. זוהי למעשה תוכנה קניינית או תוכנת קוד סגור. קיימים מספר סוגי רישיונות לשימוש בקוד פתוח, כאשר רישיונות קוד פתוח מקדמים שיתוף פעולה קהילתי משום שהם מאפשרים לאנשים אחרים לבצע שינויים בקוד המקור ולשלב את השינויים הללו בפרויקטים שלהם.

אחסון אתרים לינוקסאחסון לינוקס נותן מענה טכנולוגי איכותי למערכות ניהול תוכן בקוד פתוח אשר מתפתחות כל הזמן ומשתפרות בקצב מהיר. בעלי אתרים רבים מעדיפים לעשות שימוש במערכות ניהול תוכן קוד פתוח בזכות יכולת השליטה הגבוהה שיש להם על הקוד: גמישות רבה להשתמש במערכות ניהול תוכן תחת אחסון אתרים לינוקס לכל מטרה ולא רק בדרך שבה מישהו אחר שבח שצריך להשתמש במערכת. אבטחה: מערכות ניהול תוכן קוד פתוח על בסיס מערך האבטחה המצוין של לינוקס, הופכות את חווית השימוש והפיתוח ליציבים יותר ומאובטחים הרבה יותר מאשר שימוש בתוכנת קוד סגור באחסון אתרים Windows למשל. כל אחד יכול לזהות ולתקן שגיאות או מחדלים שמחברי הקוד המקוריים החמיצו, לעדכן ולשדרג תוכנות קוד פתוח במהירות רבה וביעילות גבוהה.

 רוצים להתאים את חבילת האחסון לעסק שלכם?  לחצו כאן

 יתרונות

  • עלות אחסון אתרים לינוקס נמוכה באופן משמעותי מאשר עלות אחסון אתרים Windows. אחסון אתרים מוסג לינוקס הוא אופציה מצוינת עבור בעלי אתרים אשר מייעדים תקציב מוגבל לאחסון אתרים, מה גם שאחסון אתרים לינוקס מהווה פתרון אופטימלי לתוכנות ומערכות ניהול תוכן בקוד פתוח, כך שגם עלויות רכישת רישיונות ועלויות פיתוח – יורדים מהפרק כאשר מדובר ברכישת חבילת אחסון לינוקס.
  • כאמור,  אחסון אתרים לינוקס הינו הפתרון לתוכנות ומערכות ניהול תוכן בקוד פתוח. לינוקס עצמה אינה שייכת לגוף כלכלי כלשהו או לארגון מסחרי כלשהו, כך שאופי הקוד הפתוח של אחסון אתרים לינוקס יחד עם הקוד הפתוח של מערכות ניהול תוכן – מהווים נקודת זינוק משמעותית לפיתוחים, שיפורים, עדכונים, שדרוגים וחדשנות עבור כל מי שלוקח חלק בתחום.
  • אחסון אתרים מסוג זה נחשב מאובטח יותר מאשר אחסון אתרים Windows, למרות שבסופו של יום אין למעשה מערכת הפעלה אשר מספקת 100% אבטחה. יחד עם זאת, ניכר כי אחסון לינוקס נותר ללא פגיעה משמעותית גם לאחר מתקפות הסייבר הגדולות שהיו עד כה. אחת הסיבות לכך טמונה בעובדה שבזכות הקוד הפתוח של לינוקס, ניתן למצוא פרצות אבטחה במהירות ולתקנן במהירות, בעוד שבמערכות אחסון אתרים קוד סגורות יש להסתמך על צוותים בתוך בית התוכנה אשר יעשו את עבודת הגילוי והתיקון במסגרת שעות העבודה של המשרה.
  • אחסון אתרים לינוקס אמיןאחסון מסוג לינוקס מבטיח פרטיות ברמה גבוהה הרבה יותר מאשר אחסון אתרים Windows למשל, אשר בשנים האחרונות דווח אצלם על איסוף מידע משתמשים. אחסון לינוקס אוסף מעט מאד פרטים של המשתמשים במערכת וכמו כן, מאחר ואחסון ניתן להתאמה אישית, תמיד ניתן להסיר כל תוכנה אשר אינה מבטיחה פרטיות בסטנדרטים הרצויים למשתמש.
  •  אחסון אתרים לינוקס מהווה פלטפורמה מודולרית ונוחה לפיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות מקוונות וזאת, בניגוד למערכת ההפעלה הנוקשה של Windows. לינוקס מאפשר פיתוח מלאה של כל פתרון מקוון, לחלוק אותו עם קהילות מפתחים, לקבל משובים ולעדכן את הפיתוח בהתאם.

זקוקים לאחסון אתרים לינוקס? צרו עמנו קשר ואנו נאפיין יחד אתכם חבילת אחסון אתרים לינוקס המתאימה לצרכים ולדרישות שלכם. צלצלו עוד היום:

077-5452546