אחסון אתרים מאובטח | תעודת SSL | מפתח הצפנה SSL

אחסון אתרים SSLכחלק מתוכנית אחסון האתרים שלנו, תוכל להנות מאבטחה מוגברת של האתר שלך על ידי התקנת מפתח הצפנה SSL בשילוב עם כתובת IP  ייחודית (אישית).

אז מה זה SSL (Secure Socket Layer) ?

SSL יוצר ערוץ תקשורת מאובטח בין הגולש לשרת.

איך זה מתבצע בפועל? הוא מאמת כי השרת שאליו אתה מחובר הוא השרת שאתה אמור להיות מחובר אליו. שנית, הוא יוצר תקשורת מוצפנת ומאובטחת בין הגולש לבין השרת. המידע שמועבר ברשת (יכול להיות עמוד HTML ויכול להיות גם הודעת דואר אלקטרוני) יכול לעבור הרבה "ידיים" (שרתים, נתבים וערוצי תקשורת אחרים) בדרך מרגע שהוא יוצא מהשרת ועד שהוא מגיע לגולש.

SSL מצפין את המידע באופן כזה שרק מי שאמור לקבל את המידע יוכל באמת לקרוא אותו. עבור כל מיני גורמים אחרים בדרך, הוא יופיע כמידע מוצפן שהדבר היחיד שניתן לעשות איתו זה פשוט להעביר אותו הלאה בבטחה לנקודת היעד.

הדבר שימושי במיוחד כאשר מתבצעות פעולות של כרטיסי אשראי, כאשר נכנסים לאזורים מוגנים (פנל ניהול לדוגמא) באתר ועוד.
תוכלו להזמין תעודת SSL באמצעות הקישור הבא – רכישת SSL .

לתשומת ליבכם – לקוחות אשר משתמשים בשירות אחסון האתרים שלנו, ומעוניינים לאבטח את האתר שלהם באמצעות SSL, נדרשים גם לרכוש כתובת IP ייחודית עבוד האתר שלהם.
מעבר לשימוש ב-SSL, כתובת IP ייחודית משלך מגדילה את האמינות שלך אל מול מנועי החיפוש. כתובת ה-IP הינה אחד מהמרכיבים המשפיעים על מיקום האתר במנועי חיפוש ומסייעת  לדירוש טוב יותר במנועי חיפוש.