אסטרטגיית שיווק טובה באינטרנט, תשתמש בטכניקות קידום אתרים: SEO – Search Engine Optimization. גם מבלי להיכנס לעומק תחום קידום אתרים, ידוע כי מנוע החיפוש של גוגל משתמש בפרמטרים שונים לקביעת מיקום האתר בתוצאות החיפוש של שאילתה. אחד הפרמטרים החשובים ביותר לקביעת מיקום האתר בתוצאות החיפוש של גוגל, הוא קיומה של תאימות בין שם הדומיין לבין התוכן הקיים באתר.

כך לדוגמא, אתר הנקרא "pizza.com" אך עוסק בשמאות רכב, לא ידורג במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש, היות וגוגל לא יזהה קשר בין שם הדומיין הקשור לאוכל, לבין התוכן הקשור לשמאות רכב.

דומיין בעברית – קידום אתרים

רישום דומיין בעברית משרת נכונה, בעיקר בהיבט קידום אתרים, את היחסיות המתבקשת על ידי גוגל בין שם דומיין לבין תוכן האתר. דומיין בעברית כבר מכיל בתוכו את מילת המפתח או את ביטוי המפתח של האתר. רישום דומיין בעברית יוצר, עוד טרם מכלול הפעולות הנדרשות לצורך קידום אתרים, את השלב הראשוני בשרשרת דומיין בעברית – קידום אתרים, הרי זו הזיקה הראשונית והחזקה ביותר עבור גוגל, בין שם הדומיין לבין התוכן באותו אתר.

דומיין בעברית יוצר עבור גוגל הגדרה מדויקת של ייעוד האתר. יש לשים לב לעובדה כי גוגל מחשיב מראש ונותן משקל רב עבור דומיין בעברית, כמילת / ביטוי מפתח אשר יצליב בין שאילתת החיפוש לבין מיקום האתר בתוצאות החיפוש.

ניקח לדוגמא אתר אשר עוסק במכירת רהיטים ואסטרטגיית השיווק שלו היא לתת עדיפות גבוהה יותר למכירת חדרי שינה. לאתר זה נוכל להמליץ על רישום דומיין בעברית של שם המתחם "חדרישינה.com", כך שגם אם לא קיימת הפרדה בין שתי המילים, גוגל יודע לבצע הפרדה בין מילים בתוך שם דומיין בעברית ולשייך את האתר, כבר מעצם שם הדומיין שלו, לקטגוריית רהיטים. כך, כאשר תתבצע שאילתת חיפוש על המילה "רהיטים", יוצג האתר "חדרישינהcom." במיקומים גבוהים של תוצאות החיפוש.

רוצים לדעת יותר פרטים על שרשרת " הקסם" רישום דומיין בעברית – קידום אתרים – צלצלו אלינו:

077-5452546

לסיכום: רישום דומיין בעברית הינו פרי טכנולוגיית IDN ומאפשר רישום דומיין בעברית, באותו אופן בו נרשם דומיין באנגלית. דומיין בעברית רלוונטי עבור אתרים ישראליים הרבה יותר מאשר שם דומיין לועזי הן בהיבט השפה, מיתוג העסק ואסטרטגיית קידום אתרים. בעלי אתרים המודעים לחשיבותו של מיתוג עסקי וחשיבותו של קידום האתר שלהם בגוגל.

פנו אלינו ואנו נבצע עבורכם רישום דומיין בעברית !
החלו תוך זמן קצר לקטוף את פירות ההצלחה שלכם הודות לחשיבה אסטרטגית מוצלחת המעמידה מיתוג עסקי ואת קידום האתר, בראש סדר העדיפויות.