חברות מומלצות לאחסון אתרים הינן חברות אשר זכו למוניטין בשוק הישראלי כחברות אחסון אתרים המספקות שירות איכותי ואמין. כמו כן, חברות מומלצות בישראל ידועות כחברות אשר התמיכה הטכנית שלהן בלקוחות הינה ברמה מקצועית ואישית גבוהה ביותר.

חברות מומלצות לאחסון אתרים בארץכאשר מבצעים בגוגל חיפוש אחר הביטוי חברות מומלצות לאחסון אתרים, מקבלים תוצאות חיפוש רבות הכוללות גם את הביטוי חברות מובילות לאחסון אתרים וכן תוצאות חיפוש המציגות השוואה בין חברות. יש לציין כי על מנת למצוא באמת חברה מומלצת, חשוב להבין כי לא רק תוצאות החיפוש של גוגל יכולות לסייע, אלא גם (ובעיקר) סקר שוק המבוסס על מספר קריטריונים חשובים אשר יהוו עבור הלקוח קנה מידה אופרטיבי לשם השוואה וביסוס החלטתו בשאלה מיהי ומהי חברה מומלצת לאחסון אתרים.

מחפשים חאחסון אמין ומהיר? ג'טסרבר אחסון אתרים – החברה המובילה והמומלצת בישראל לאחסון אתרים! צרו עמנו קשר בטלפון:

077-5452546

אנו לרשותכם לכל שאלה.

 קריטריונים לבחירת חברה

בחיפוש אחר חברות מומלצות לאחסון אתרים מומלץ להשוות בין מספר קריטריונים אשר יהוו נקודות השוואה ברות קיימא:

  • חוות דעת: חברות רציניות דואגות להציג חוות דעת של לקוחותיהן, הן באתר חברת האחסון והן באתרים ייעודיים המרכזים חוות דעת אמיתיות אודות ספקי האחסון.
  • המלצות מלקוחות: חברות לא תהססנה להפנות לקוח חדש לקבל חוות דעת או המלצות מלקוחות פעילים של החברה.
  • מפרט האחסון: חברות מומלצות ומקצועיות לאחסון אתרים אינן מסתתרות מאחורי אותיות קטנות. להיפך – הן מציגות פירוט מלא של מפרטי האחסון והמחירים לכל מפרט.

 

חברות מומלצות לאחסון אתרים - טיפים לבחירה

 

  • היעדר התחייבות לתקופה: הספקים המומלצות לאחסון אתרים אינם מחייבים את לקוחותיהן בתקופת שירות מסוימת. חברות אלו בטוחות בעצמן ואינן מחפשות רווחים על בסיס התחייבות תקופתית, אלא רווחים על בסיס שביעות רצון הלקוח.
  • תמיכה טכנית: ספק טוב לאחסון אתרים מספק את השירות הטכנולוגי ובנוסף לו גם מערת תמיכה טכנית 24/7/365 בטלפון, דוא"ל ובמערכת ניהול קריאות שירות. יתר על כן, ספקי אחסון יספקו תמיכה טכנית לא רק למערך האחסון, אלא גם לפלטפורמות ניהול תוכן פופולריות כגון: ג'ומלה, וודפרס, מג'נטו ודרופל. כמו כן, יציג ספק אחסון אתרים מומלץ באתרו מאגר ידע עשיר הכולל שאלות ותשובות בנושאים טכניים, טכנולוגיים ומנהלתיים.
  • ניטור ואבטחה: חברות תספקנה ללקוח את השקט הנפשי הדרוש לו להתמקד בעסקיו וקידום פעילותו העסקית ותפעלנה מערכות ניטור ואבטחה אשר תגנה על המידע אותו מנהל הלקוח במערך האחסון. ספק אחסון מומלץ גם יתריע בפני לקוח אחסון אתרים כי הפלטפורמה שלו אינה עומדת בדרישות האבטחה ואף תנחה אותו בדבר האופן להקשחת האבטחה.
  • גיבוי המידע: חברות מומלצות מסוגלות לספק ללקוח מערכת אוטומטית לגיבוי המידע המקוון שלו וכן, אפשרות לשחזר את המידע במהירות, ביעילות ומתוך מספר נקודות זמן בהן בוצע גיבוי אוטומטי. ספק אחסון אתרים מומלץ יאפשר ללקוחותיו המשכיות עסקית בכל מצב.

 

חברות מומלצות לאחסון אתרים - איך בוחרים

 

  • זמינות ויתירות: על אף שכלל ספקי אחסון אתרים מצהירים על אחוזי זמינות ויתירות של קרוב למאה אחוזים, חברות אחסון אתרים מומלצות גם יכולות להוכיח זאת באמצעות אתרים המרכזים סטטיסטיקות אמיתיות אודות נתונים אלו. מומלץ מאד לבדוק באתרי הסטטיסטיקות הרשמיות ולא להסתמך רק על הנתונים המפורסמים באתרי ספקי האחסון.
  • גמישות: חברות תספקנה ללקוח יכולת לעבור מתכנית אחסון אחת לאחרת, בהתאם לדרישות הפלטפורמה המקוונת שלו. חשוב לציין כי ספקי אחסון מומלצים אשר מספקים שירות אחסון VPS, יאפשרו ללקוח לבחור במפרט המתאים לו ביותר (נפח, זיכרון, מעבד) ולהתאים מפרט זה בצורה קלה וידידותית כל אימת שירצה בכך.
  • לוח בקרה: פאנל ניהול האחסון המוביל בעולם הינו cPanel. חברות מומלצות לאחסון אתרים מספקות ללקוח cPanel ואינן מסתפקות בפתרונות זולים יותר. יתר על כן, יאפשר ספק אחסון אתרים מומלץ ללקוח להפעיל מתוך cPanel תעודת SSL חינמית או תעודת SSL מסחרית.

 ג'טסרבר בע"מ קצת גם עלינו

ג'טסרבר פועלת בתחום אחסון אתרים משנת 2006 והיא בעלת מוניטין רב בתחום. בחברת ג'טסרבר תוכלו לרכוש אחסון אתרים שיתופי, אחסון אתרים ריסלר, אחסון אתרים VPS, אחסון אתרים בשרת ייעודי, אחסון אתרים SEO וכן, אחסון אתרים ייעודי למערכות ניהול תוכן.

חברת אחסון אתרים מומלצת כמו ג'טסרבר תספק לכם המלצות מלקוחות וכן חוות דעת אובייקטיביות עליהן תוכלו להסתמך ולהתבסס ללא חשש. ג'טסרבר מאפשרת ללקוחותיה בחירה מתוך מפרטי אחסון מגוונים וכן מספקת תמיכה טכנית ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עמנו קשר וקבלו מאיתנו את ההצעה הטובה ביותר לאחסון אתרים:

077-5452546