להלן מדריך אחסון אתרים למתחילים אשר יספק ללקוחות אחסון אתרים בתחילת דרכם הסבר אודות תכניות אחסון אתרים בג'טסרבר. אנו מזכירים למשתמשים במדריך אחסון אתרים למתחילים לזכור כי כל שרתי אחסון אתרים של חברת ג'טסרבר מבוססים דיסקים מהירים SSD, מנוטרים 24/7 ובעלי זמינות של 99.99%. כמו כן, חברת ג'טסרבר מספקת ללקוחותיה מערך מקצועי של תמיכה טכנית בחבילות אחסון אתרים, אחסון ריסלר, אחסון VPS, אחסון אתרים SEO, אחסון אתרים בשרתים ייעודיים ואחסון אתרים ייעודי למערכות ניהול תוכן.

 צריכים עזרה? רוצים להתייעץ? צרו עמנו קשר:

 077-5452546

 

מדריך אחסון אתרים למתחילים – יש לי אתר אחד או מספר אתרים

עבור לקוחות אחסון אתרים אשר מנהלים אתר אחד או מספר אתרים, נציג במדריך אחסון אתרים זה אפשרויות אחסון אתרים שיתופי. אחסון אתרים שיתופי מבוסס על חבילת אחסון אתרים אשר כתובת ה- IP שלה משותפת עם חבילות אחסון אתרים נוספות באותו שרת אחסון אתרים. יש לציין יחד עם זאת, כי מלבד כתובת ה- IP המשותפת לחבילות אחסון האתרים, קיים ניתוק מלא בין חשבונות האחסון השונים, כלומר ניתוק בין לקוחות אחסון אתרים באותה כתובת IP (על אותו שרת). ג'טסרבר אחסון אתרים אינה מגבילה את לקוחותיה בנפח חבילת האחסון ואינה מגבילה בתעבורה. חברת ג'טסרבר מאפשרת ללקוחותיה בכל תכניות האחסון השיתופיות לנהל מספר בלתי מוגבל של תיבות דוא"ל, סאב דומיניים והפניות דומיין. כמו כן, כל שרתי האחסון השיתופי של ג'טסרבר ממוקמים בישראל. כל חבילות האחסון השיתופי מנוהלות על ידי פאנל ניהול האחסון הטוב בעולם cPanel.

מדריך אחסון אתרים למתחילים

אחסון אתרים למתחילים – חבילת אחסון אתרים אישית: חבילה זו מוגבלת לדומיין אחד בלבד. תכנית זו מתאימה מאד עבור מתחילים בתחום אתרי אינטרנט אשר זקוקים לאחסון אתר אחד בלבד. חבילת אחסון זו מאפשרת שימוש בתעודת SSL חינמית (cPanel AutoSSL).

חבילת אחסון אתרים עסקית: תכנית אחסון אתרים זו מיועדת לאחסון מספר בלתי מוגבל של אתרים, כאשר כולם מנוהלים תחת חשבון אחד. חבילה זו מתאימה לאחסון מספר אתרי אינטרנט אשר שייכים כולם לאותו בעלים, כך שהוא אינו צריך לספק גישה פרטית לניהול כל חשבון, אלא יכול לנהל את כל האתרים שלו באותו חשבון אחסון. גם תכנית אחסון אתרים זו מאפשרת שימוש בתעודת SSL חינמית (cPanel AutoSSL).

חבילת אחסון אתרים מתקדמת: חבילת אחסון אתרים זו מיועדת לבעלי מספר אתרי אינטרנט אשר אחד מהם (אתר מסחר למשל) זקוק לתעודת SSL מסחרית הניתנת חינם ללקוחות חבילה זו יחד עם כתובת IP פרטית ההכרחית לשימוש עם תעודת SSL מסחרית. כמו כן, חבילת אחסון אתרים זו מזכה את לקוחותיה בדומיין co.il חינם. בדומה לחבילת אחסון אתרים עסקית, גם חבילת אחסון אתרים זו אינה מוגבלת במספר האתרים ומאפשרת ניהול אחסון כל האתרים תחת חשבון האחסון.

לאחר שקראתם את המדריך אחסון אתרים למתחילים – נשמח לייעץ לכם באופן אישי מהי חבילת אחסון האתרים המתאימה לכם ביותר.

מחפשים אחסון טוב? צרו עמנו קשר ונציגי התמיכה והמכירות שלנו ישמחו לעזור:

 077-5452546

אני צריך אחסון לאתר ג'ומלה / וורדפרס / מג'נטו

במדריך אחסון אתרים זה נציג אפשרויות אחסון אתרים הבנויים על בסיס פלטפורמת ניהול תוכן מסוג ג'ומלה, וורדפרס או מג'נטו. חברת ג'טסרבר מספקת ללקוחותיה אחסון אתרים ייעודי לג'ומלה, וורדפרס או מג'נטו במטרה למקסם את יכולות מערכת ניהול התוכן על יסוד תשתית שרתי אחסון מהירים, יציבים ואמינים. חבילות אחסון האתרים למערכות ניהול תוכן אינן מוגבלות בתעבורה חודשית, שרתי האחסון מבוססים LiteSpeed ודיסקים מהירים SSD, כוללות מערכת Staging למפתחים, גיבויים ושיחזור בלחיצת כפתור וכן מערכת Caching מיוחדת ברמת ה-WebServer. כל חבילות אחסון אתרים למערכות ניהול תוכן, מנוהלות על ידי פאנל ניהול האחסון הטוב בעולם cPanel.

מדריך אחסון אתרים למתחילים - המלצותמדריך אחסון אתרים למתחילים – אחסון ג'ומלה: ג'ומלה הינה מערכת ניהול תוכן פופולרית מאד הבנויה בשפת PHP ומשתמשת בבסיס נתונים MySQL. אתרי ג'ומלה נוחים מאד לבנייה ותפעול ומאפשרים בניית אתרי אינטרנט בסיסיים עד מורכבים מאד. חברת ג'טסרבר מציעה שלוש חבילות אחסון ג'ומלה הנבדלות זו מזו בנפח האחסון של כל חבילה: 2GB, 4GB, 5GB וכן במספר האתרים בכל חבילה, בהתאמה: אתר ג'ומלה אחד, שלושה אתרי ג'ומלה, חמישה אתרי ג'ומלה.

מדריך אחסון אתרים למתחילים – אחסון וורדפרס: וורדפרס מובילה את עולם מערכות ניהול התוכן בהשוואה למערכות ניהול תוכן אחרות וגם היא בנויה בשפת PHP ומשתמשת בבסיס נתונים MySQL. בשונה מג'ומלה, וורדפרס קלה הרבה יותר לשימוש לקוחות הקצה וגם היא מסוגלת להפעיל אתרים פשוטים עד מורכבים. ג'טסרבר אחסון אתרים מציעה ללקוחות אחסון וורדפרס שלוש חבילות אחסון וורדפרס הנבדלות זו מזו בנפח האחסון של כל חבילה: 2GB, 4GB, 5GB וכן במספר האתרים בכל חבילה, בהתאמה: אתר וורדפרס אחד, שלושה אתרי וורדפרס, חמישה אתרי וורדפרס.

מדריך אחסון אתרים למתחילים – אחסון מג'נטו: מערכת ניהול התוכל של מג'נטו מיועדת לאתרי מסחר מקוון. זוהי מערכת מורכבת מאד אשר נועדה לתת פתרון מלא ומקיף לכל אפשרויות המסחר המקוון. רמת הקושי בבניית אתר מג'נטו בהשוואה לג'ומלה או וורדפרס, הינה גבוהה, כמו גם הידע והניסיון הדרושים לניהול השוטף של מג'נטו. אחסון אתרים בחברת ג'טסרבר מציע ללקוחות אחסון מג'נטו שלוש חבילות אחסון מג'נטו הנבדלות זו מזו בנפח האחסון של כל חבילה: 4GB, 8GB, 15GB וכן במספר האתרים בכל חבילה, בהתאמה: אתר מג'נטו אחד, שלושה אתרי מג'נטו, חמישה אתרי מג'נטו.

 אחסון ריסלר

בחלק הבא של מדריך אחסון אתרים למתחילים נציג את תכניות הריסלר המשווקות על ידי חברת ג'טסרבר. אחסון אתרים ריסלר נועד לתת מענה לצורך של לקוחות אחסון אתרים לנהל בעצמם עסק למכירת אחסון אתרים ולתת ללקוחות שלהם אפשרות גישה פרטית לחשבון ניהול האחסון. בשונה מהחבילה העסקית והמתקדמת באחסון אתרים שיתופי, יכול לקוח אחסון ריסלר לספק לכל את חשבון אחסון משלו. כל חבילות אחסון אתרים ריסלר בחברת ג'טסרבר אינן מוגבלות בדומיינים, אינן מוגבלות במספר חשבונות האחסון, כוללות ממשק ניהול גיבויים ושחזור ומאפשרות שימוש בשרתי NS פרטיים.

אחסון אתרים ריסלר בחברת ג'טסרבר בנוי משלוש אפשרויות: חבילת ריסלר קטנה של 5GB נפח ותעבורה חודשית של 350GB, חבילת ריסלר בינונית של 10GB ותעבורה חודשית של 500GB, חבילת ריסלר גדולה של 25GB וללא הגבלת תעבורה. כל חבילות הריסלר מנוהלות על ידי פאנל ניהול האחסון הטוב בעולם cPanel.

   צרו עמנו קשר ונציגי התמיכה והמכירות שלנו ישמחו  לעזור בבחירת החבילה המתאימה ביותר:

077-5452546