אחסון אתרים עם פרסומות – מה הוא?

אחסון אתרים עם פרסומותאחסון אתרים ללא פרסומות נשמע לרובנו כדבר מובן מאליו, אך אכן קיים תחום של אחסון אשר כולל בתוכו פרסומות, כך שניתן ליצור הבחנה ברורה בין אחסון ללא פרסומות לבין אחסון אתרים עם פרסומות. כולנו אוהבים לחסוך בהוצאות וכולנו אוהבים למצוא ולקבל שירות שלא עולה לנו כסף, אולם הרבה פעמים קורה שמה שאנחנו מקבלים בחינם (או בזול) עולה לנו אחר כך הרבה מאד. כך בדיוק הדבר בכל הקשור לאחסון אתרים עם פרסומות.

אחסון אתר ללא פרסומות קשור קשר הדוק להבדל התהומי הקיים בין אחסון אתר חינמי, לבין אחסון אתר מקצועי בתשלום. קיימות חברות לאחסון האתר שלכם אשר מספקות חבילות של אחסון האתר "בחינם"! נשאלת השאלה איפה, מהו מודל הרווח של אותן חברות אחסון אתרים, אם הן אינן גובות תשלום מלקוחותיהן. הרווח של אותן חברות אחסון נובע מהסכמים אותה עושה חברת האחסון עם גופי פרסום וארגונים שונים, אשר רוכשים שטחי פרסום ותקופות פרסום מחברת האחסון.

בתמורה, מטמיעה חברת האחסון פרסומות שונות בדפי פאנל ניהול אחסון האתר ולעיתים אף בדפי אתרים המאוחסנים אצלה! זוהי הדרך היחידה של חברת אחסון האתרים עם תוכנית "חינם" להרוויח כסף ללא גביה וללא קבלת תשלום מלקוחות המאכסנים אתרים עימם.

 

מחפשים אחסון אתרים ללא פרסומות? אחסון אתרים מקצועי, איכותי ואישי המאפשר לעסק המקוון שלכם לצמוח ולהצליח? לחצו כאן…

 

אחסון אתרים עם פרסומות – יתרון או חסרון?

אחסון אתרים עם פרסומות חסרוןאחסון אתרים מעין זה יכול להיות "מציאה" עבור בעלי אתרים אשר לא מפריע להם לראות פרסומות בתוך פאנל ניהול אחסון האתר וכן, לא מפריע להם להציג פרסומות בעל כורחם – בתוך אתר או אתרי האינטרנט שלהם המאוחסנים בשרתי חברת אחסון אתרים "חינם".

יש לציין כי מלבד איבוד אמינות בהצגת פרסומות באתר, בעלי אתרים בחברת אחסון אתרים "חינם" עלולים לחוות ירידה במהירות הטעינה של דפי האתר עקב הצגת הפרסומות. כמו כן, מודלים מסוימים של חברות אחסון אתרים "חינם" מאפשרים לבעלי אתרים לבטל את הצגת הפרסומות, תמורת תשלום וכך, הופך אחסון אתרים "חינם" לאחסון אתרים בתשלום אולם ללא התמיכה הטכנית, ללא מערכות אבטחה וניטור וברוב המקרים גם בהגבלת נפח ותעבורת האתר.

 

אחסון אתרים ללא פרסומות

אחסון אתר נטול פרסומות הינו המודל המוכר ברחבי העולם עבור אחסון אמין, מקצועי ומהימן. אחסון בחברה בלי פרסומות כחלק מהחבילה גובה תשלום חודשי / רבעוני / שנתי מלקוחותיה ואינו מציג פרסומות בפאנל ניהול האתר ובאתרים עצמם. מודל הרווח של חברות אחסון אתר ללא פרסומות נשען על תשלום לקוחות אחסון האתר בתמורה לקבלת שירות טכנולוגי מקצועי ושירות אישי.

אחסון של אתר ללא פרסומת, ככל גוף מסחרי, שואף לרווח. יחד עם זאת, חלק מרווחי חברת אחסון אתרים הנובעים מתשלום המתקבל מלקחותיה ולא ממכירת שטחי פרסום, מוקדש לשיפור, ייעול והעצמת המרחב הטכנולוגי ומרחב התמיכה הטכנית בלקוחות אחסון אתרים.

 

אחסון אתרים עם פרסומות או בלי – מה עדיף?

אחסון אתרים עם פרסומות יתרוןהשאיפה העיקרית של חברות אחסון של אתרים הנה לצרף לקוחות חדשים וגם לשמור על נאמנות והמשכיות הלקוחות הקיימים. עובדה זו מהווה עבור לקוחות אחסון אתרים בלי פרסומות, מקור ובסיס לשקט נפשי בידיעה כי התשלום שהם מבצעים לחברת האחסון כולל בתוכו הבטחה לתמיכה טכנית מקצועית, מערכים ומנגנוני אבטחה ואפשרות להתמקד בעסקים המקוונים מבלי חשש.

אחסון של אתר נטול פרסומות הינו אם כן, דרך הישר עבור לקוחות אחסנת אתרים לקבל תמורת תשלום, שירות מקצועי ואמין לאורך זמן. זאת, בניגוד לאחסון אתרים עם פרסומות "חינם" המבוסס על זכויות מצומצמות הניתנות ללקוחות תמורת הקרבת הנוחות והמוניטין שלהם לעולם הפרסום המקוון.

 

 

 

מחפשים אחסון אתרים ללא פרסומות? אחסון אתרים מקצועי, איכותי ואישי המאפשר לעסק המקוון שלכם לצמוח ולהצליח? לחצו כאן…