אחסון אתרים וורדפרס

וורדפרס (WordPress) הינה מערכת ניהול תוכן מתקדמת ומתפקדת כפלטפורמת אינטרנט חופשית תחת רישיון ציבורי כללי (GNU), כלומר, וורדפרס (גם וורדפרס בעברית) ניתנת להורדה ושימוש בחינם. וורדפרס ניתנת להורדה ושימוש מלא בעברית לפלטפורמות אינטרנט שונות כגון: אתרי תדמית, בלוגים ופורטלי בלוגים, חנות מקוונת, גלריית תמונות, תיק עבודות ועוד. וורדפרס בעברית מצטיינת במערך אבטחה מתקדם, עומדת בתקני רשת, ידידותית למנועי חיפוש (SEF), נוחה מאד כאשר יש צורך בקידום אתרים ובעלת יכולות מתקדמות לעריכה ועדכון תכנים ומדיה.

בתוך מערכת וורדפרס בעברית כלולות גם ערכות עיצוב קלות להתקנה ויישום בקליק. ניתן בקלות להעשיר כל מערכת וורדפרס בעברית במגוון עשיר של תוספים וזאת, ללא כל ידע ב-PHP או HTML, CSS או JavaScript. ארכיטקטורת התוספים של וורדפרס בעברית מאפשרת למשתמשים מתקדמים ולמפתחים, להרחיב ולשכלל את יכולות מערכת וורדפרס בעברית, מעבר למכלול היכולות שכבר מובנות בה.

השרתים של JETSERVER מותאמים באופן מלא להתקנת המערכת תוך התייחסות לדרישות הקדם ודרישות האבטחה לפי האתר של וורדפרס העולמית.

 • תמיכה ב-SEO באמצעות HTACCESS
 • אין בעיות של בעלות על קבצים, באמצעות מודולים של SuPHP ו-SuEXEC של APACHE בעל החשבון תמיד יהיה הבעלים של הקובץ.
 • הרשאות – 644 לקבצים, 755 לתיקיות. אין צורך (וגם בלתי אפשרי) להשתמש בהרשאת 777 שמהווה בעיית אבטחה.
 • תמיכה בפונקציות MB של PHP לקידוד UTF8 לשפה העברית (מונע בעיית סימני השאלה).
 • תמיכה ב-CURL (שימושי מאוד בהרחבות מסחר אלקטרוני של המערכת).
 • לפי ההמלצה באתר וורדפרס העולמי: שימוש במודול SUPHP
 • לפי ההמלצה באתר וורדפרס העולמי: שימוש ב-MOD_REWRITE
 • לפי ההמלצה באתר וורדפרס העולמי: גרסת PHP 5 ומעלה
 • לפי ההמלצה באתר וורדפרס העולמי: גרסת MYSQL 5 ומעלה
 • לפי ההמלצה באתר וורדפרס העולמי: שימוש ב-NGINX או APACHE.

אחסון אתרים וורדפרס במחיר מבצע

וורדפרס עברית מבטלת למעשה את התלות בחברות בניית אתרים, שכן גם ממשק הניהול של וורדפרס הוא בעברית, ידידותי למשתמש ובעל מערך תפעול יעיל ומהיר. יחד עם זאת, כמו כל מערכת אינטרנטית, זקוקה וורדפרס בעברית לשירות אחסון אתרים (Hosting – הוסטינג), על מנת לאפשר לבעלי האתר להתמקד בתוכן אתר האינטרנט, כשאת תשתיות החומרה והתוכנה הנדרשות לצורך מתן גישת אינטרנט לאתר, הם מקבלים מספק שרותי אחסון אתרים וורדפרס. יש לציין כי קיימות כיום בשוק אפשרויות רבות עבור אחסון אתרי וורדפרס אך למעשה, בחירת האפשרות המתאימה ביותר עבור אחסון לוורדפרס משולה, בהיבט הטכנולוגי, לבחירת סביבת גידול מתאימה לצמח האהוב עליכם: מערכת וורדפרס תעבוד באופן האופטימלי ביותר בסביבת שרת אחסון אתרים וורדפרס הטוב ביותר.

חברת Jetserver מספקת שירותי אחסון אתרים משנת 2006 לאלפי אתרים ישראלים וכן, אתרים מחוץ לגבולות ישראל. התמחות בולטת של Jetserver בשוק אחסון אתרים, הינה אחסון וורדפרס בעברית באמצעות התקנה בקליק. המשמעות של אחסון וורדפרס בעברית באמצעות התקנה בקליק, טמונה בעיקר בעובדה כי כל משתמש, חדש כוותיק, יכול ללא כל ידע מוקדם או ניסיון, לרכוש חבילת אחסון לוורדפרס במחירים אטרקטיביים במיוחד ולהתקין בעצמו מערכת וורדפרס באופן פשוט, מהיר וידידותי.

אחסון אתרים וורדפרס ב-Jetserver מבטיח לכם משתמשי וורדפרס בעברית או אנגלית, יתרון טכנולוגי וכלכלי, על פני אחסון אתר בכל מקום אחר! להלן מספר יתרונות של אחסון אתר וורדפרס ב-Jetserver:

 • אחסון אתר וורדפרס בעברית ב- Jetserver מתבצע באמצעות מנגנון ייחודי של "התקנה בקליק". אין צורך בכל ידע קודם!
 • Jetserver מאפשרת לכם לבחור בין אחסון אתרים על גבי שרת לינוקס ייעודי ושרת אחסון שיתופי ובכך מספקת לכם תשתית יעילה ומשתלמת לניצול מרבי ומיטבי של חבילות אחסון לוורדפרס.
 • אחסון אתרי וורדפרס כולל מערך גיבוי האתר, מערכי אבטחה מן המתקדמים בעולם ותמיכה טכנית מקצועית על ידי צוות ותיק ומיומן של Jetserver.
 • Jetserver השקיעה משאבים רבים לרכישה והטמעת לוח הבקרה המוצלח ביותר בשוק אחסון אתרים וורדפרס. פאנל הבקרה, אליו תקבלו גישה מיידית עם רכישת אחסון לוורדפרס, יאפשר לכם לנהל בקלות רבה ובאופן עצמאי, בכל רגע נתון מגוון תכונות אחסון אתרים וורדפרס, כגון: תיבות הדואר שלכם, הרשאות לתיקיות, תת-דומיינים, דפי שגיאה, בסיסי נתונים ועוד.

חברת Jetserver, מהוותיקות בישראל בתחום אחסון אתרים בכלל, אחסון וורדפרס לוורדפרס בפרט, נותנת בידכם את הכלים המתאימים ביותר לצורך אחסון אתר וורדפרס, על מנת לאפשר לכם להפיק מהאתר את כל היכולות הטכנולוגיות והעיצוביות הקיימות בו, בשילוב עם היתרונות הטכנולוגיים והכלכליים של אחסון אתרים וורדפרס ב-Jetserver.

* אנחנו מספקים שרות התקנה אוטומטית וורדפרס בעברית באמצעות פנל הניהול שלנו (CPANEL).
* לקוחות חדשים – ניתן לציין בטופס ההזמנה שאתם מעוניינים בהתקנה והמערכת תתוקן באופן מיידי עם פתיחת החשבון !
* ניתן להתקין את המערכת בעברית או באנגלית, לפי בחירתכם.